Bahçe Kapısı | Fiyatları | Montaj | Servis | Tamir

Otomatik bahçe kapıları, konut, bina, işyerlerinde kullanımaktadır. Giriş alanının özelliğine göre değişiklik göstermektedirler. Bahçe Kapısı Ankara, 90 derece açılır kapılar, yana açılır bahçe kapıları ve bariyerler olmak üzere üç koldan oluşur. Tamamen girişin kullanım özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Aslında giriş kapısı olarak bilinen bu tür uygulamalar, halk arasında bahçe kapısı olarak tabi edildiği için bu şekilde google aramalarında aranmaktadır. Bahçe kapıları aslında hazır olan kapıların manuelden otomatik olarak açılmasına göre özellik katılmasıdır. Bu tür girişlerde, örneğin yana doğru açılan bir giriş kapısına, bahçe kapısı motorları takılarak hareketli hale getirilmektedir. Bu tür kapıları ve özelliklerini aşağıda sizler için derledik.

 • Otomatik Bahçe Kapıları Nerelerde Kullanılır?

  Otomatik giriş kapıları, müstakil ev girişleri, bina veya site girişleri, işyeri veya fabrika girişlerinde kullanılmaktadır. Bu tür uygulamaların gerekli etüd çalışmasını firmamız ücretsiz olarak sağlar ve sizlerin için en uygun olan sistemler tavsiye edilir..

 • Bahçe Kapısı Fiyatları Ankara

  Bu uygulamalarımız, boyut, ağırlık, marka, kapı uzunluğu, ürün çeşitliliği ve renk skalasına göre fiyat değişikliği göstermektedir. En uygun ve uzun ömürlü bahçe kapısı fiyatları için bizi arayın.

 • Otomatik Bahçe Kapısı Özellikleri

  Otomatik bahçe kapıları yukarıda bahsettiğimiz gibi üç kalemde incelenir. Bunların içinde olan bariyer ankara sistemlerini Bariyer kısmında inceleyebilirsiniz.

  Yana Kayar Bahçe Kapıları, hazırda bulunan demir alaşımlı bahçe kapılarına veya açılım çapına uygun alanlara demir estetik görünümlü demir kapılar yapılarak ve bunlara motor eklenerek otomatikleştirme işidir. Bu tür uygulamalar kapıların ağırlığı, uzunluğu ve hızına göre motor takılarak kullanılır. Bahçe kapıları buton, uzaktan kumanda ve akıllı telefon uygulamaları ile yönetilebilen sistemlerdir.

  90 derece açılan bahçe kapıları; yetersiz açılım alanlarına sahip olmayan yerlerde kullanılır. Tek kanat veya çift kanat olarak kullanılır. Genellikle kullanılan tipler çift kanat diğer adıyla dairesel açılan bahçe kapılarıdır. Bu kapıların motorlarıda hız, ağırlık ve uzunluğuna göre motor kullanılarak otomatikleştirilir.

  Otomatik bahçe kapılarında BFT, Nice, Whitehorse, Somfy marka ürünleri kullanmaktayız.

 • Bahçe Kapısı Servis Tamiri Ankara

  SAS Door uygulamaları 2 yıl ücretsiz servis garantilidir. Müşteri odaklı problemlerde sadece ürün değişim parça ücreti alınmaktadır. Firmamız ürünü olmayan bahçe kapısı arıza ve tamiri içinde bizi arayabilirsiniz. Firmamızın uzman servis ekibi her marka ve model için sizlere anında destek verecektir.

 • Otomatik Bahçe Kapısı için bize ulaşın!

  Garaj Kapısı Satış : +90 312 564 00 01
  Garaj Kapısı 7/24 : +90 507 867 24 81

bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapı?

En çok vurguladığımız bu başlık, aslında sektörümüzün temel adı olarak bilinmektedir. Tüm ürün gamları otomasyon ve otomatik çalışma prensibine sahip olduğu için genel olarak bu kelimeyi (otomatik kapı) gereksinimi gördük. Rakiplerimizin tersine ılıman ama bilinçli bir pazarlama bilincine sahip bir yapılanmamız bulunmaktadır.

Google Aramalarında Bizi Bulun!

Firmamız reklam senaryolarına önem göstermektedir. Google aramalarında "otomatik kapı" kelimesi ve karşınıza çıkacak ilk listedeki firmaların güvenliğinin önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Tüm ürün portföyümüzü tanıtırken veya aradığınız sorunun cevabını yanıtlarken, önceliğimiz bulunabilirliğimizi yükseltmektir. Google da müşterilierimizin en çok aradığı kelimeleri sürekli güncelleyerek sizlerle paylaşıyoruz.

Başarıdan Fazlası?

Sektörümüz çalışmalarında kendi uygulamalarımızın süreklilik başarısına dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra sektöre rehber olmak ve son kullanıcılara yardımcı olmak adına, Otomatik Kapı Servisi Ankara sekmemizde sizlere hızlı çözüm oluşturabilecek yazılarımız bulunmaktadır. Kalite politikamız bu yönde ilerler..

Konuya bu başlık ile girmemizin sebebi hizmet verdiğimiz bölgelerde (Ankara - İstanbul - İç Anadolu - Marmara) hizmet bekleyen son kullanıcıların bize ulaşmasını sağlamaktır. Sitemiz içersinde bulunan otomatik kapı ile ilgili tüm ürünler hakkında bilgi alabilir, fiyat isteye bilir ve en önemlisi tarafımızdan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz projeniz olmasa dahil, bireysel, ticari ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için çözüm üretecektir. Belirlenen fiyatlar ve uygulama malzemeleri konusunda anlaşılma sağlandığında, montaj aşamasına geçilecektir. Gerekli eğitim ve satış sonrası iş bitim sözleşmesi ile ürünlerimiz, belirlenen sürelerce garanti kapsamında olacaktır.
Firmamız uygulama ürünlerinin iç aksamları ithal ve alanında marka olmuş firmaların ürünleridir. Markamızın isim babasıda olan "sağlam" kelimesine uygun bir hizmet vermekteyiz. "Otomatik Kapı Fiyatları Ankara" veya diğer lokasyonlarda büyük bir fark bulunmamaktadır. Lokasyonun uzaklığına göre lojistik ve montaj ücreti değişiklik göstermektedir. Firmamız fiyat politikasını kalite ve uzun ömürlülük seviyesinde, ekonomik çözümler üretmektedir.
Tüm ürünlerimiz ve uygulamalarımız firmamız garantisi altındadır. Garanti süresi çerçevesinde müşteri hatası harici ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır. Bunun yanısıra SAS Door uygulaması olmayan ürünlerinizi içinde istediğiniz an servis talep ettirebilirsiniz. Otomatik Kapı Servisi Ankara ve diğer iller için sadece lojistik farkı bulunmaktadır. Ekonomik ve sağlam çözümler için mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmelisiniz.
Otomatik Kepenk ve Panjur uygulamaları gerçekten doğru, uygun malzemeler kullanıldığında, sizi üzmeyecek ve yapınıza estetik değer katacak uygulamalardır. Konut veya işyeri yapılarınızda hem güvenlik, hemde izolasyon sağlamk istediğiniz de otomatik kepenk ankara uygulamaları kesin sonuçlar oluşturmaktadır. Çeşitlik ve modelleme konusunda geniş yelpazeye sahip bu ürünler, renk, ihtiyaç ve ekonomik olarak kendi aralarında birçok çözümü barındırırlar. Mesela konutunuz için düşündüğünüzde, ısı yalıtımlı alüminyum panjurlar, hem ısı sirkülasyonunu korur hemde iç dolgu yalıtım malzemesi ile ısı ve ses izalasyonu sağlar. Detaylı bilgi ve keşif için SAS ® Door - dan bilgi alabilirsinix.
Seksiyonel kapılar, endüstiriyel işletmeler ve fabrikalar için olmazsa olmaz uygulamalardır. Bu tür kapıların projelendirmesi genellikle, o işletmenin bünyesinde teknik olarak çizilmiş ve şartnamesi hazırlanmıştır. Firmamız Seksiyonel Kapı Ankara sektöründe tecrübeli ve referanslı iş bitirmeli olduğu için çok hızlı çözümler üreteceğinden emin olabilirsiniz. Bu tür uygulamalarda işclik çok önemlidir. Ürünlerin ömrünün uzun olması ve bütçenize zarar vermemesi için işinin ehli ekipler ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Web Tasarım Ankara

batıkent diş kliniği

etiketuzmani.com

Ankara Otomatik Kapı Fiyatları

fotoselli kapı istanbul

otomatik kapı fiyatları

incek kreş

panjur

Elektrikli Tork Anahtarı