Garaj Kapısı | Fiyatları | Montaj | Servis | Tamir

Otomatik garaj kapıları eskilerde lüks görünüm sağlaması için kullanılırdır. Gelişen teknoloji ve çeşitliliği ile tüm konut ve apartman binalarında ihtiyaç olarak kullanılmaktadır. Garaj Kapıları yer ve konuma göre uygun olarak montajlanır. İşin ehli ve uzman kişiler tarafından uygulanması sistemlerin uzun ömürlülüğü için çok önemlidir. Garaj kapıları birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Bunları aşağıda sizler için derledik.

 • Otomatik Garaj Kapıları Nerelerde Kullanılır?

  Garaj Kapıları, müstakil evler, apartman binaları, siteler, AVM'ler, fabrikalar, iş yerlerinde kullanılmaktadır.

 • Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

  Bu uygulamalarımız, boyut, ürün çeşitliliği ve renk skalasına göre fiyat değişikliği göstermektedir. En uygun ve uzun ömürlü garaj kapısı fiyatları için bizi arayın.

 • Otomatik Garaj Kapısı Özellikleri

  Otomatik garaj kapıları iki şekilde kullanılır. Bunların en az tercih edileni, otomatik sarmal garaj kapılarıdır. Bunlar rula şekilde sarılmış, çelik lamellerden oluşmaktadır. Bu uygulamalarda genellikle izolasyon uygulanmaz. Görüntü olarak sanki arkasında kapı varmış gibi gözüktüğü için genelde kullanılmaz. Ama alanı dar olan yerlerde mecburen kullanılır.

  Diğer garaj kapısı modelleri seksiyonel tip olarak bilinir. Kalın alüminyum izolasyon malzemesi dolgulu geniz paneller kullanılır. Bu tip modeller garaj içerisine, doğru uzanarak açılmaktadır. Genellikle BFT, Somfy ve Nice marka motorlar kullanılarak uygulamalarını yapıyoruz. Bu tip kapıları uyguladığımız sensör ile altından geçen herhangi bir nesne gördüğünde otomatik olarak durur ve o nesnenin oradan kalmasını bekler. Bu yüzden garaj kapıları güvenilirdir. Kapıların açma kapama işlemleri telefonla, kumanda ve buton sayesinde yapılmaktadır. İsteğe göre boyanabilir.

 • Otomatik Garaj Kapısı Servis Tamir

  SAS Door uygulamaları 2 yıl ücretsiz servis garantilidir. Müşteri odaklı problemlerde sadece ürün değişim parça ücreti alınmaktadır. Firmamız ürünü olmayan garaj kapısı arıza ve tamiri içinde bizi arayabilirsiniz. Firmamızın uzman servis ekibi her marka ve model için sizlere anında destek verecektir.

 • Otomatik Garaj Kapısı için bize ulaşın!

  Garaj Kapısı Satış : +90 312 564 00 01
  Garaj Kapısı 7/24 : +90 507 867 24 81

garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapı?

En çok vurguladığımız bu başlık, aslında sektörümüzün temel adı olarak bilinmektedir. Tüm ürün gamları otomasyon ve otomatik çalışma prensibine sahip olduğu için genel olarak bu kelimeyi (otomatik kapı) gereksinimi gördük. Rakiplerimizin tersine ılıman ama bilinçli bir pazarlama bilincine sahip bir yapılanmamız bulunmaktadır.

Google Aramalarında Bizi Bulun!

Firmamız reklam senaryolarına önem göstermektedir. Google aramalarında "otomatik kapı" kelimesi ve karşınıza çıkacak ilk listedeki firmaların güvenliğinin önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Tüm ürün portföyümüzü tanıtırken veya aradığınız sorunun cevabını yanıtlarken, önceliğimiz bulunabilirliğimizi yükseltmektir. Google da müşterilierimizin en çok aradığı kelimeleri sürekli güncelleyerek sizlerle paylaşıyoruz.

Başarıdan Fazlası?

Sektörümüz çalışmalarında kendi uygulamalarımızın süreklilik başarısına dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra sektöre rehber olmak ve son kullanıcılara yardımcı olmak adına, Otomatik Kapı Servisi Ankara sekmemizde sizlere hızlı çözüm oluşturabilecek yazılarımız bulunmaktadır. Kalite politikamız bu yönde ilerler..

Konuya bu başlık ile girmemizin sebebi hizmet verdiğimiz bölgelerde (Ankara - İstanbul - İç Anadolu - Marmara) hizmet bekleyen son kullanıcıların bize ulaşmasını sağlamaktır. Sitemiz içersinde bulunan otomatik kapı ile ilgili tüm ürünler hakkında bilgi alabilir, fiyat isteye bilir ve en önemlisi tarafımızdan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz projeniz olmasa dahil, bireysel, ticari ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için çözüm üretecektir. Belirlenen fiyatlar ve uygulama malzemeleri konusunda anlaşılma sağlandığında, montaj aşamasına geçilecektir. Gerekli eğitim ve satış sonrası iş bitim sözleşmesi ile ürünlerimiz, belirlenen sürelerce garanti kapsamında olacaktır.
Firmamız uygulama ürünlerinin iç aksamları ithal ve alanında marka olmuş firmaların ürünleridir. Markamızın isim babasıda olan "sağlam" kelimesine uygun bir hizmet vermekteyiz. "Otomatik Kapı Fiyatları Ankara" veya diğer lokasyonlarda büyük bir fark bulunmamaktadır. Lokasyonun uzaklığına göre lojistik ve montaj ücreti değişiklik göstermektedir. Firmamız fiyat politikasını kalite ve uzun ömürlülük seviyesinde, ekonomik çözümler üretmektedir.
Tüm ürünlerimiz ve uygulamalarımız firmamız garantisi altındadır. Garanti süresi çerçevesinde müşteri hatası harici ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır. Bunun yanısıra SAS Door uygulaması olmayan ürünlerinizi içinde istediğiniz an servis talep ettirebilirsiniz. Otomatik Kapı Servisi Ankara ve diğer iller için sadece lojistik farkı bulunmaktadır. Ekonomik ve sağlam çözümler için mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmelisiniz.
Otomatik Kepenk ve Panjur uygulamaları gerçekten doğru, uygun malzemeler kullanıldığında, sizi üzmeyecek ve yapınıza estetik değer katacak uygulamalardır. Konut veya işyeri yapılarınızda hem güvenlik, hemde izolasyon sağlamk istediğiniz de otomatik kepenk ankara uygulamaları kesin sonuçlar oluşturmaktadır. Çeşitlik ve modelleme konusunda geniş yelpazeye sahip bu ürünler, renk, ihtiyaç ve ekonomik olarak kendi aralarında birçok çözümü barındırırlar. Mesela konutunuz için düşündüğünüzde, ısı yalıtımlı alüminyum panjurlar, hem ısı sirkülasyonunu korur hemde iç dolgu yalıtım malzemesi ile ısı ve ses izalasyonu sağlar. Detaylı bilgi ve keşif için SAS ® Door - dan bilgi alabilirsinix.
Seksiyonel kapılar, endüstiriyel işletmeler ve fabrikalar için olmazsa olmaz uygulamalardır. Bu tür kapıların projelendirmesi genellikle, o işletmenin bünyesinde teknik olarak çizilmiş ve şartnamesi hazırlanmıştır. Firmamız Seksiyonel Kapı Ankara sektöründe tecrübeli ve referanslı iş bitirmeli olduğu için çok hızlı çözümler üreteceğinden emin olabilirsiniz. Bu tür uygulamalarda işclik çok önemlidir. Ürünlerin ömrünün uzun olması ve bütçenize zarar vermemesi için işinin ehli ekipler ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.